BERIC MMC 1998 yılında Ankarada kurulmuşdur. Firmamızın ana faaliyet alanı GSM anten kuleleri ve enerji nakil hataları inşaatı ve montajı. Görev aldığımız projelere yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkede rastlamamız mümkündür. Bunlar sırasıyla Türkiye, Irak, Iran, Nijeriya, Uganda, Libiya, Filipinler, Azerbaycan, Cezayir son olarak ta Kazakıstan olmak üzere birçok yabancı ülkede faaliyet göstermiş sağlam temellere oturan ciddi yurt dış tecrübesi olan kendi alanında profesyonel bir şirkettir. Şu anda Azerbaycan projesi devam etmektedir. Ülkenin en büyük iki operatörü olan AZERCELL ve BAKCELL ın tüm Kule Temel Harfiyatının yapılması ve grobeton dökümü, Kule Temel inşaat demir ve beton işleri, Kule örülmesi alt ve üst montaj RBS odası, tel, çit, konteynır betonu işlerini hali hazırda da devam ettirmektedir.


2007 yılında BERIC MMC Kazakistan`ın Almati ve Astana şehirlerinde ofislerini açarak faaliyete başlamıştır. Kazakistan`daki ilk günlerinden başlayarak hızlı bir şekilde Kazakistan`ın en büyük GSM operatörü olmayı başaran GSM Kazakistan Kazaktelekom (KCELL) in ülke kapsama alanını büyütme ve yol boyu transmisyon kule projeleri çerçevesinde Kazakistanda 9 eyalette 13 şehirde 107 kule inşaat-montaj proje sondaj ekspertiz inşaat izni ve en son olarak ta kulelerin devlet komisyonu tarafından kontrol-kabul ve onaylarına kadar olan tüm dökümantasyon işlerini ve buna ek olarak 35 in üzerinde saha satın alması ve 60 ın üzerinde monopol saha kiralama işlerini de zamanında eksiksiz olarak tamamlayarak iş teslimi yapmıştır.

Kuleler genelde şehir dışında ve yüksek kesimlerde olduğundan çalışmalarınız sürekli tabiatla mücadele ile geçmektedir. Firmamız bu mücadelelerden başarıyla çıkmıştır. Araçla ulaşımın imkansız olduğu yerlerde dahi yol yapmak suretiyle bu engelleri aşıp, sorumluluk alanın çeşitli yerlerinde kulelerin en kısa sürede ve tekniğine uygun olarak montaj edilip biran önce hizmete girmesi sağlanmıştır. Firmamız kule montajlarını kule inşaatlarının tekniğine uygun bir şekilde montaj edilebilmesine önem vermiş ve bu çerçevede tüm işler için iki inşaat mühendisi ve bir inşaat tekniklerini görevlendirmişdir. Bu teknik elemanlar sahadaki işleri bizzat yöneterek ve sorunları yerinde görüp çözümünü teknik şartnameye uygun olarak yerinde takip etmiştir. Firmamız bünyesindeki ekipimiz, yıllardır bu sektörde çalışmış tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Kule çalışmalarında firmamızın yaptığı işler;

Firmamız anahtar teslimi kule montajı yapmaktadır.20 mt ile 100 metre arası üretilen kule montajları, istenen teknik şartname özelliklerine göre zamanında teslim edilmiştir.

 
Sitemiz yayına girmiştir.
--------------------------------------------------------------
Beriç MMC Şu anda Azerbaycan projesine devam etmektedir. Ülkenin en büyük iki operatörü olan AZERCELL ve BAKCELL ın tüm Kule Temel Harfiyatının yapılması ve grobeton dökümü, Kule Temel inşaat demir ve beton işleri, Kule örülmesi alt ve üst montaj RBS odası, tel, çit, konteynır betonu işlerini hali hazırda da devam ettirmektedir
--------------------------------------------------------------
Firmamız anahtar teslimi kule montajı yapmaktadır.20 mt ile 100 metre arası üretilen kule montajları, istenen teknik şartname özelliklerine göre zamanında teslim edilmiştir.